5 Simple Techniques For Sekso pozos

Jojikės poza – puiku, tačiau norite dar labiau kontroliuoti savo malonumą? Rinkitės atvirkštinį variantą (moteris viršuje, tačiau atsukusi vyrui nugarą; geriau ne klūpėti, o tupėti – galimi greitesni ir gilesni judesiai).  Taip ne tik pakaitinsite savo išrinktajam kraują, bet ir patirsite didesnį pasitenkinimą, todėl kad tuo metu stimuliuojamas G taškas.

„Vietoje to, kad gulėtumėte ir galvotumėte, kada sustiprės pojūčiai, būdama ant viršaus jūs galite nustatyti ritmą ir pati pasirinkti intensyvumą.

Vienai Vokietijos televizijos pramoginei laidai buvo atlikta apklausa, kurioje dalyvavo for each a hundred žmonių. Nors 77 proc. respondentų nurodė, jog mylisi miegamajame, tačiau mėgiamiausia jų vieta šioje erdvėje pasirodė esantis vonios kambarys.

Vyras sėdi sukryžiuotomis kojomis, moteris sėdi ant jo, kojomis apsivijusi liemenį. Abiejų krūtinės suglaustos. Ši poza yra labai intymi ir patogi gausioms glamonėms.

Atsigulate kojas pakėlusi į viršų ir sulenkusi taip, kad jūsų pėdos būtų netoli galvos, kai jis Sekso pozos pritupia ir įkiša bei ištraukia savo penį.

Kaip tai atlikti: Atsiklaupkite kaip „Šuniuko“ poza, tačiau įsitaisykite ant lovos krašto. Lai jūsų vyras prieina iš nugaros ir įsiskverbia. Tai bus malonus paprastos pozos paįvairinimas.

Jis gali padėti savo rankas ant jūsų pečių, kad padidintų savo judesių intensyvumą ir gylį.

Nepaisant senovinių veikalų, vakarietiškoje visuomenėje šių temų gana ilgai buvo privengiama, neskaitant pornografijos ir medicininių tyrinėjimų.

„Arbatos pakelis“ – tai glamonių rūšis, kuomet į moters burn offą ritmiškai nuleidinėjamas vyro kapšelis. Šis veiksmas kelia didelį susijaudinimą.

Tai – ne tik puiki mankšta jūsų rankoms. Mylintis šia poza įmanoma gilesnė įskverbtis, o partneris gali grožėtis jūsų užpakaline dalimi.

Vietoj to, kad leistumėte jam vienam atlikti visą darbą, pabandykite šiek siūbuoti klubais jo tempu.

„Senstant tikrai nereikia tikėtis, kad vis dar galėinternet site mylėtis taip, kaip mylėjotės anksčiau, – „Huffpost“ žurnalistams teigė klinikinis seksologas ir seksualumo edukatorius Lawrence‘as Siegelis.

Kai kurie gali išbandyti naujas sekso pozas, geriau pritaikytas jų kūnams ir galimybėms. Be to, nereiktų pamiršti ir kitokių intymių veiksmų, kurie nereikalauja penetracijos.

„Penio žiedai su vibracija taip pat tinka – jie dedasi ant varpos, o integruotas vibratorius stimuliuoja klitorio zoną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *