Rumored Buzz on Sekso pozos

Vyro stimuliacija šioje pozoje ne tokia stipri, todėl jis gali atsilaikyti ilgiau ir suteikti partnerei laiko pasiekti orgazmą.

„Vietoje to, kad gulėtumėte ir galvotumėte, kada sustiprės pojūčiai, būdama ant viršaus jūs galite nustatyti ritmą ir pati pasirinkti intensyvumą.

Jis sėdi ant kėdės ar lovos krašto. Jūs, apžergusi jį, sėdite and kelių ir žiūrite į jo veidą.

„Jums gulint ant nugaros, jūsų partneris turėtų atsigulti ant šono ir pasisukti į jus. Abi savo kojas padėkite ant jo klubų ir šlaunų, sukurdama tiltelio iliuziją“, - aiškino Dorianas Solotas.

Galite paprašyti, kad partneris ištiestų savo kojas prieš conserve, o jūs jį apsižergtumėte ir keliais remtumėtės iš abiejų jo klubų pusių, taip galėdamos kontroliuoti intymių malonumų greitį. 

Tai labai intymi padėtis, puikiai tinkanti patenkinti associateę ir gauti grįžtamąjį ryšį iš jos reakcijos.

Portalas cosmopolitan.com pateikė sąrašą efektyvių ir tikrai finišo tiesiąją pasiekti padėsiančių pozų.

Išbandykite pozą „atbula raitelė“: partnerei reikia atsisėsti Sekso pozos nugara į vyro veidą. Taip jam atsivers puikus vaizdas, o ji gaus naujų galimybių stimuliacijai.

Jei norite, for every jo krūtinę braukite ledo kubeliu ir leiskite šaltam vandeniui rinktis jo dubens apačioje.

Labai svarbu nekeisti ritmo ir stimuliacijos būdo, nebent partnerė pati prašo. Daugumą moterų būtent stabilios glamonės atveda į orgazmą.

„Ji nėra labai sudėtinga, todėl seksas gali trukti ilgiau ir jūs nepervargsite“, - pritarė gydytoja Laura Berman. „Norint pasiekti orgazmą, galite tai daryti padėdama sau stimuliuoti klitorį arba paprašydama partnerio pagalbos.“

Būna taip, kad vertė ir kokybė su laiku tik didėja. Svarbu nepamiršti, kad ši taisyklė taikytina ne vien daiktams. Patikėkite, nėra jokios priežasties sulaukus tam tikro amžiaus atsisakyti intymių santykių ir nustoti norėti jais mėgautis.

Kokia esate lovoje: Šis Zodiako ženklas yra nevaržomas ir mėgsta eksperimentuoti. Siūlome išbandyti „Meilę vonioje“.

Ar žinojote, kad ilgai lauktas rezultatas – užsimezgusi nauja gyvybė – priklauso ne tik nuo lytinių aktų skaičiaus, guess ir nuo pozos?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *